O nas

Firma Budowlana „Perfect Home Heral” z Krakowa od samego początku była związana głównie z docieplaniem budynków. Wykonywaliśmy inwestycje na budynkach jedno i wielorodzinnych, blokach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej na terenie Krakowa i okolicy. Z czasem poszerzyliśmy nasze usługi o wykańczanie wnętrz oraz usługi transportowe.

W krótkim okresie czasu staliśmy się profesjonalną, solidną oraz cenioną firmą budowlaną. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz znajomość zagadnień wykonawczych, mogliśmy podjąć się projektów wykończeniowych.

Obsługa inwestycji od A do Z

Posiadamy własne zaplecze dostawcze, logistyczne oraz techniczne, jesteśmy firmą w pełni samodzielną oraz gotową na nowe doświadczenia. Gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji, posiadamy nowoczesny sprzęt i pracujemy na najlepszych materiałach sprawdzonych i renomowanych producentów, służymy profesjonalnym doradztwem.

Nasze doświadczenie oraz profesjonalne, indywidualne podejście zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszych usług.

Perfect Home Heral

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!